באמאשל'ך (ארה"ב, 2017)
אמילי מידלטון, בחורה אופטימית אך פזיזה, נזרקת בידי החבר שלה רגע לפני שהיו אמורים לצאת יחד לחופשה אקזוטית. ברגע של חולשה היא משכנעת את לינדה, אמה הזהירה להחריד להצטרף אליה לחופשה בגן עדן. הפכים מושלמים, אמילי ולינדה מבינות שעל מנת לשרוד את ההרפתקה המטורפת שהן נקלעו אליה, הן יצטרכו לגשר על הפערים ביניהן – בדרך הכי לא צפויה וקורעת מצחוק שיש.
במאי: ג'ונתן לוין. שחקנים: איימי שומר, גולדי הון, ג'ואן קיוזאק.
קינג ארתור אגדת החרב (ארה"ב, 2017)
לאחר שאביו של ארתור נרצח בילדותו, דודו של ארתור, תופס את מקומו על כס המלכות ושולט בממלכה, אך הנבואה מספרת שיום אחד המלך האמיתי יחזור ויוציא את החרב האגדית אקסקליבר מהסלע. ארתור בורח וגדל בסמטאות העיר מבלי לדעת דבר על החיים שנועדו לו, עד הרגע שהוא מושך את החרב מתוך האבן, ובכך הגשים את הנבואה על זהות המלך הבא של אנגליה. דרכו של ארתור אל כס המלוכה אינה קלה, השלטון הנוכחי מסרב להכיר בו כמלך הבא ומכריז עליו ועל האבירים שלו מלחמה. ארתור נאלץ לאחד את האנשים ולהביס את דודו שרצח את אביו הפך למלך בעורמה.
במאי: גיא ריצ'י. שחקנים: צ'ארלי האנם, ג'וד לאו, אריק באנה.
גיבור אמריקאי (ארה"ב, 2016)
דיין הוא צייד ראשים מצטיין בחברה שסוחרת במשרות של בכירים בתעשיה ומספקת לחברות המלצות על עובדים מצטיינים. הבעלים של החברה עומד לפרוש מתפקידו ודיין ועוד בכירה במשרד מתחרים על משרת מנהל החברה, שתוצע לאחד מהשניים לפי ההישגים באותו החודש. דיין שקוע כל כולו במירוץ להשגת המשרה, יוצא בבוקר וחוזר מאוחר בערב, ולכן מופתע יום אחד לגלות שאשתו קבעה תור לרופא כדי לבדוק את בנם הצעיר. כשמגיעות תוצאות הבדיקות, החיים של המשפחה משתנים בהבזק. מלחמתו של דיין בהשגת המשרה הנחשקת הופכת ברגע לתמיכה בבנו ובמשפחה, כשברקע הוא מנסה להמשיך לתפקד בעבודתו.
במאי: מרק וויליאמס. שחקנים: ג׳רארד באטלר, מועמד לשני פרסי האוסקר וויליאם דפו, גרטשן מול, אליסון ברי, ואלפרד מולינה.
שלושה דורות (ארה"ב, 2015)
ריי, סטודנטית צעירה, רוצה לעבור ניתוח לשינוי מין. מגי, האם החד הורית שלה, מלווה אותה במסע חיפוש אחר אביה שנטש אותה בכדי שיחתום על מסמכי הניתוח. דולי, אמה של מגי וסבתה של ריי, היא סוכנת מוזיקאים לסבית שחיה חיים משותפים עם בת זוגתה פרנסס. דולי מתקשה לקבל את החלטתה של ריי ועושה כל שביכולתה בכדי לשכנע אותה לסגת מההחלטה לבצע את הניתוח.
תסריט ובימוי: גבי דלאל. שחקנים: אל פנינג, נעמי ווטס, סוזן סרנדון.
פרסום ראשוני: 09:57 , 11.05.17