לפי כתב האישום שהוגש נגד בן 28 מהפזורה הבדואית, עולה כי לפני שבועיים, ביום רביעי ה-17.10, הוא נכנס לקיוסק ברחוב אפק פינת דרך רמתיים, איים על המוכרת, שדד אותה ונמלט מהמקום.
השודד מקבל את הכסף מהמוכרת | צילום: דוברות המשטרההשודד מקבל את הכסף מהמוכרת | צילום: דוברות המשטרה
השודד מקבל את הכסף מהמוכרת | צילום: דוברות המשטרה
(השודד מקבל את הכסף מהמוכרת | צילום: דוברות המשטרה)
מבדיקה ראשונית שערכו השוטרים שהגיעו למקום עלה כי הגבר שנכנס לקיוסק כשהוא לבוש בקפוצ'ון, ביקש לקנות סיגריות. לאחר שקיבל את הסיגריות מהמוכרת, הוא איים עליה ודרש את כל הכסף הנמצא בקופה.
המוכרת ניסתה ככל הנראה למנוע את השוד, והתעכבה עם הכסף, הוא ענה לה: ""זה לא ייגמר טוב, זה ייגמר רע מאוד".אז מסרה לו המוכרת כסף מזומן בסכום של כ-1,800 שקלים, ואילו החשוד נמלט ברכב מילוט סמוך.
חוקרי המשטרה השתמשו באמצעים טכנולוגיים שבסופם איתרו את השודד. החקירה הובילה אותם לזיהויו ובחיפוש בביתו אותרו סיגריות דומות לאלו ששדד בקיוסק. מעצרו הוארך ואתמול בבוקר (ד') הוגש נגדו כתב אישום ובקשה למעצרו עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.
לפני כשבועיים, נעצר 'על חם' תושב הפזורה בן 35 בשעה שהוא ועמיתיו פרצו לחנות תכשיטים בקניון ערים שבכפר סבא. באירוע זה נשדדה סחורה בשווי רב מאוד.
במהלך ספטמבר התרחש שוד על דרך רמתיים, במהלכו תושב טירה ותושב בני באקה אל גרביה, שניהם בשנות העשרים המוקדמות שלהם, חסמו את הציר ושדדו מרכב עובר, סיגריות ומאות שקלים בתואנה ש-"נגמר להם הדלק".