הוד השרון היא שילוב מופלא של חיים עירוניים וטבע. מצד אחד, היא קרובה לערים מרכזיות כמו פתח תקווה והרצליה המספקים מקומות תעסוקה ומקומות בילוי אטרקטיביים לתושבים, ומצד שני כרי הדשא הירוקים שלה אינם מביישים מושבים. כך לדוגמה, פארק ארבע העונות הוא אחד הפארקים המעוצבים והפסטורליים ביותר שיש. משום כך, לא לחינם מושכת אליה הוד השרון משקיעים רבים, המעוניינים לרכוש קרקע, כל עוד ניתן.

אילוסטרציהאילוסטרציה
אילוסטרציה
(pixabay)

מה כדאי לדעת על תכנית הר 1202 – הוד השרון?

מי שמחפש קרקע להשקעה בהוד השרון, יכול לראות בתכנית הר 1202 הזדמנות פז. מדובר באחת התכניות המתקדמות יותר שאושרו ב-2015, ואלה כמה דברים שכדאי לדעת עליה:
• מיקום טוב – תכנית המתאר ממוקמת ליד המתחם היוקרתי 1202, אשר צמוד למתחמים יוקרתיים נוספים: מתחם 1200 ו-1201. מעבר לכך, התכנית ממוקמת ליד הכביש הראשי 531 וליד תחנת הרכבת של כפר סבא והוד השרון.
• מגורים לצד תעסוקה – על פי התכנון, על גבי הקרקע עומדים להיבנות כ-4,000 יחידות דיור, וזאת לצד מתחמים לעסקים ושטחי מסחר. לצד הבנייה האינטנסיבית, יישאר גם מקום לשטחים ירוקים פתוחים ולפארקים.
• מחיר הוגן – המחיר עבור קרקע להשקעה בתכנית זו הוא מתחיל מ-390,000 שקלים. מדובר במחיר משתלם יותר עבור רכישת קרקע, מאשר עבור רכישת דירה, בייחוד לאור העובדה מחיר הדירות בהוד השרון רק הולך ועולה. כמו כן, בעת רכישת הקרקע נחסכות מכם הוצאות אחרות שהן מנת חלקה של כל דירה: שיפוצים, תיקונים ועוד.

כל הדברים שחשוב לבדוק לפני שרוכשים את הקרקע

ראינו שרכישת קרקע בהוד השרון משתלמת לטווח הארוך. כעת, נותר רק לבחור את העסקה המתאימה. ראשית, עליכם לבדוק שהקרקע שייכת לבעלות פרטית ולבחון מיהם הבעלים שלה. האם מדובר באנשים רציניים ואמינים? שנית, בדקו את התכניות העתידיות של הקרקע. מה יוקם דווקא על השטח שלכם? אזור מסחרי? מתחם דירות? השוו את המחיר שתשקיעו בקרקע לצד הרווחים שתפיקו ממנה. ולבסוף, קחו בחשבון שלא מדובר בהשקעה לטווח קצר. אם אתם מחפשים להרוויח מהר ובקלות, השקעה בקרקע אינה מתאימה לכם. אך אם אתם מעוניינים בהשקעה לטווח ארוך שתשלם לכם לעת זקנה ולילדים שלכם, השקעה בקרקע בהוד השרון היא ההשקעה הנכונה עבורכם.

איך בוחרים את חברת השיווק המתאימה?

כדי להגדיל את הסיכוי שלכם למצוא את קרקע להשקעה המשתלמת ביותר בהוד השרון, כדאי לפנות לחברת נדל"ן העוסקת בשיווק ומכירת קרקעות. לאור העובדה שקיימים לא מעט חובבנים בשוק הנדל"ן, כדאי לבדוק את החברה לעומק.
דבר ראשון, בידקו את המקצועיות שלה. את זה אפשר לראות כבר בשיחת הטלפון הראשונה עם הנציג. דבר שני, שאלו לגבי מספר שנות ניסיון. תחום הנדל"ן מתפתח בכל עת, ולכן חשוב לעבוד עם נציגים מקצועיים בתחום. בררו מיהם הלקוחות הקודמים של החברה, ובחנו פרויקטים שעליהם הייתה החברה אחראית בעבר. תוכלו גם לאסוף המלצות מאתרי אינטרנט ומאנשים שאתם מכירים וסומכים עליהם, במקרה שבו יש לכם חברים שכבר רכשו קרקע. ולבסוף, היו אמיתיים עם עצמכם ולכו בעקבות הלב. האם אתם אוהבים לדבר עם הנציגים של החברה? האם יש ביניכם כימיה טובה? סימן שמצאתם את החברה המתאימה לכם ואתם בדרך לעסקה מוצלחת שתניב לכם רווחים לעתיד לבוא.

החברה שעושה את כל ההבדל

א.ב מוראנו היא חברה מקצועית המתמחה בתחום הנדל"ן במסגרת איתור קרקעות, שיווקן ופיתוחן. לחברה יש מידע על קרקעות שעומדות להפשיר, כדי שאתם תוכלו ללכת על עסקה בטוחה יותר. חפשו את א.ב מוראנו בפייסבוק ותגלו צוות של מקצוענים נמרצים שלא ינוחו עד שלא ימצאו לכם את הקרקע המושלמת להשקעה.
א.ב מוראנו - קרקעות למכירה. שלמה המלך 37, קרית אונו 5542133. 03-9499669.
https://abmoreno.co.il