תושבי השרון מארגנים עצרת תמיכה בגוני דרור ז"ל, שנרצחה על ידי אביה ברק בן עמי בהוד השרון לקראת פתיחת שלב העדויות במשפטו בבית המשפט המחוזי בלוד ביום ראשון ה-12/9. כזכור, בן עמי רצח בסכין את בתו התינוקת גוני ז"ל בת העשרה חודשים, וכן דקר את בתו הפעוטה בת ה- 3 ואת אשתו לירון באכזריות קשה. האם, נטע וינטר: "אנא בואו לזעוק את זעקתנו ולתמוך בנו בשעה קשה זו".
2 צפייה בגלריה
מימין: ברק בן עמי שרצח את בתו גוני ז"ל
מימין: ברק בן עמי שרצח את בתו גוני ז"ל
מימין: ברק בן עמי שרצח את בתו גוני ז"ל
(צילומים: פרטי)
קראו גם >>>
כזכור, פרקליטות מחוז מרכז (פלילי) הגישה לבית המשפט המחוזי מרכז כתב אישום נגד ברק בן עמי, בן 34 מהוד השרון, בגין רצח בכוונה בנסיבות מחמירות של בתו התינוקת ז"ל, בת חודשים, ושתי עבירות של ניסיון רצח של אשתו ובתו הפעוטה, בת שלוש. על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד ליאת פלג, ב-6 במרץ, בשעות הבוקר המוקדמות, בשל ויכוח של מה בכך, שבמהלכו עלבו הנאשם ואשתו זה בזו, גמלה בליבו של הנאשם ההחלטה לרצוח את אשתו, את בתם הפעוטה ואת בתם התינוקת וכן לשים קץ לחייו. כעת, כשבוע לפני פתיחת שלב העדויות במשפטו, נחשפת האם, לירון דרור, לראשונה, ובפוסט מטלטל מבקשת תמיכה: "ב- 6 למרץ 2020, בבוקר יום שישי, חג פורים, התינוקות שלי ואני נרצחנו בטבח אכזרי שנעשה על ידי ברק בן עמי. אביהן של בנותיי ובעלי. רוצח שפל ואכזר ששחט אותנו בסכין אחת אחת.
"הרופאים הצליחו להציל ממוות את הבכורה שלי (בת 3) ואותי. את התינוקת שלי, גוני שמה, בת העשרה חודשים הם ניסו. אבל הנזק היה כל כך אכזרי בגוף כל כך קטן שאותה לא הצליחו להציל.
2 צפייה בגלריה
ברק בן עמי, אשתו ובנותיו
ברק בן עמי, אשתו ובנותיו
ברק בן עמי, אשתו ובנותיו
(צילום: מתוך הרשת החברתית)
"שלושתינו נשחטנו באותו אופן - דקירות סכין בצוואר ובחזה. נסו לתאר לעצמכם מה זה לתקוע סכין בצוואר של תינוק ונסו לתאר כמה אכזריות יש בבנאדם הזה. את כל מה שחשבתם - תכפילו. התינוקות שלי, הבנות היפות, המתוקות, החכמות, הטהורות והנהדרות שלי מתו בייסורים מדקירות סכין.
"היום, אחת ממשיכה לסבול והשנייה קבורה באדמה. יש נחמה מוזרה ויחידה במחשבה שגוני לא סובלת יותר כי פה הסבל שלנו ממשיך, בכל מיני דרכים. הרוצח וסנגורו דחו ודחו את שלב העדויות במשך למעלה משנה. כל פעם ב"תירוץ" אחר. אולי חושבים שעוצמת הזוועה תדעך עם הזמן ואולי בתקווה הזוייה מצידם שנשכח משהו מהטבח. המטרה שלו בסופו של דבר היא שיפחיתו מעונשו והוא יעשה הכל לשם כך. אחריות על המעשים שלו הוא לא לקח.
"מיד אחרי ראש השנה ייפתח שלב העדויות במשפטו של הרוצח ברק בן עמי. אני אמורה לעלות לדוכן העדים. אנשים יקרים, זה הרגע בו אני צריכה את עזרתכם. אני קוראת לכולכן וכולכם להצטרף אלי ביום הקשה הזה. לתמוך בנו ולהניף את תמונתה של גוני ז"ל הקטנה.
"אשמח מכל מי שיוכל שיגיע לבית המשפט המחוזי בלוד (רחוב הציונות 3) ביום ראשון ה- 12 לספטמבר בשעה 8:30 ויעזור לי להראות לחלאה, שהרצח של גוני ז"ל, לא יכול להישכח ושחיטה של כל בנות המשפחה לא ימוש מהזיכרון. אין סליחה או מחילה על פשעיו האכזריים".