אתמול (ד') פירסמנו בהרחבה על מספר מקרים שאירעו בתקופה האחרונה ברחובות העיר, בהם מדווחים תושבי הוד השרון על אדם מסוכן שמסתובב ברחבי העיר, מאיים, מקלל, יורק ותוקף תושבים, תוך כדי שהוא מנופף בסכין.
הכניסו גם אצבעות לפיו של הקשיש. תיעוד מהאלימות כלפי המטופלים, צילום: דוברות המשטרההכניסו גם אצבעות לפיו של הקשיש. תיעוד מהאלימות כלפי המטופלים, צילום: דוברות המשטרה
הכניסו גם אצבעות לפיו של הקשיש. תיעוד מהאלימות כלפי המטופלים, צילום: דוברות המשטרה
(הכניסו גם אצבעות לפיו של הקשיש. תיעוד מהאלימות כלפי המטופלים, צילום: דוברות המשטרה)
במהלך מקרה נוסף שאירע השבוע בו תקף תושבת הוד השרון ברחוב הבנים 14, צולם החשוד במצלמות האבטחה במקום, ולאחר מכן פורסמה תמונתו של החשוד ברשתות החברתיות ופורסמה בקבוצות רבות במרשתת.
אתמול (ד') הודיעה משטרת ישראל כי לאחר שהתקבלו שתי תלונות במקרה, נעצר שלשום (ג') החשוד, בן 35 בהרצליה. עם זאת, על פי רענן בן צור מאתר ynet, החשוד מסרב להודות במיוחס לו, זאת על אף התמונות ממצלמות האבטחה.
ממשטרת ישראל נמסר:
"בימים האחרונים התקבלו תלונות משתי נשים בהוד השרון שתיארו אלימות שחוו מגבר בהוד השרון. אירוע אחד מיום 28.4.19 כאשר המתלוננת נכנסה למעלית ברחוב הבנים בהוד השרון ואירוע נוסף של מתלוננת נוספת שהותקפה על ידי החשוד ביום 26.3.19 באותן נסיבות ובאותו מקום.
"משטרת ישראל פתחה בחקירת נסיבות האירוע ושלשום נעצר על ידי השוטרים חשוד (בן 35 מהרצליה). החשוד הובא לדיון בהארכת מעצרו בבית המשפט השלום בפתח תקוה ומעצרו הוארך. החקירה נמשכת".