האקדמיה האיטלקית לבישול במילאנו, שנתפסת כאחד ממדרגי המסעדות האיטלקיות הטובים בעולם, העניקה ציון מושלם למסעדת נונו ההוד השרונית. במהלך מבחן טעימות שערכה האקדמיה למגוון מסעדות איטלקיות ברחבי הארץ, צלחה נונו את המבחן בציון המושלם 3 מתוך 3. רק 6 מסעדות נוספות בכל ישראל זכו בניקוד המדובר. נונו היא היחידה מחוץ לתל אביב.
פיצה של נונו (צילום: דניאל לילה)פיצה של נונו (צילום: דניאל לילה)
פיצה של נונו (צילום: דניאל לילה)
(פיצה של נונו (צילום: דניאל לילה))
כמו כן, נשלח למסעדה מכתב המכיר במסעדה כמטבח האיטלקי הטוב לשנת 2019, וכן מציין את התרשמותם הגבוהה של הבוחנים מרמתה של המסעדה. בדף הפייסבוק של המסעדה נכתב:
"כשאתה פותח מסעדה איטלקית בארץ, ואז האקדמיה האיטלקית לבישול במילאנו מודיעה לך שזכית בתואר 'המטבח האיטלקי הכי טוב לשנת 2019', גם העיניים של הטבחים הכי קשוחים שלנו הזילו דמעות של אושר! ותודה לכל הצוות המדהים שלנו שהביאנו עד הלום".
המכתב שנשלח לנונו מטעם האקדמיה | צילום: מתוך דף הפייסבוק של המסעדההמכתב שנשלח לנונו מטעם האקדמיה | צילום: מתוך דף הפייסבוק של המסעדה
המכתב שנשלח לנונו מטעם האקדמיה | צילום: מתוך דף הפייסבוק של המסעדה
(המכתב שנשלח לנונו מטעם האקדמיה | צילום: מתוך דף הפייסבוק של המסעדה)
דובב לוינסון מבעלי מסעדת נונו, אמר ל-"מיינט הוד השרון": "כעקרון יש את הגוף שנקרא האקדמיה האיטלקית למזון. יש לו סניפים בכל מיני מקומות בעולם שמוסמכים לשפוט בכל מדינה. מבחינתם זה כמו המישלן (מדריך המסעדות הצרפתי, א.י.) האיטלקי. הם שולחים פורום טעימה לכל המסעדות, כשאצלנו אפילו השגריר האיטלקי הגיע. הם ערכו ארוחה, בחרו מנות ונתנו ציונים.
"אחר כך הם שולחים את המנות למילאנו, ולוקח להם זמן לעבד את הדברים האלה, ואז הם חזרו וציינו שזכינו. זכינו בציון שהוא נדיר של 3 מתוך 3. אנחנו צפויים להופיע בספר של מסעדות איטלקיות ברחבי העולם, סטייל המישלן האיטלקי, כשגם אנחנו נקבל עותק כזה. זה מאוד משמח ונחמד".