השבוע, ולאחר תקופה ממושכת של חוסר פעילות במתכונת מלאה, הודיעה חברת "דואר ישראל" כי נבחר זכיין להפעלת סניף הדואר במגדיאל, ובקרוב הוא יחזור לפעילות מלאה.
צילום: google earthצילום: google earth
צילום: google earth
כזכור, בסוף חודש אפריל 2019, נסגר באופן זמני סניף הדואר במגדיאל למגינת לבם של התושבים הרבים שנזקקו לשירותיו. לאחר כשבועיים הוןא חזר לפעילות במתכונת מצוצמצת ובחברת דואר ישראל מסרו כי הסניף נסגר עקב "החלפת הסוכנת בסוכנות מגדיאל", והבטיחו כי הם בוחנים כניסת סוכן דואר אשר יפעיל את סוכנות הדואר במתכונת מלאה". כאמור, השבוע נודע כי נבחר זכיין שיפעיל את הסניף.
כמו כן, עקב דרישת ראש העירייה, הוקם צוות משותף אשר אמור לתת פתרונות לשירותי הדואר בשכונת נווה נאמן גם לתושבים ולבעלי העסקים באיזור התעשייה הסמוך.
גם ראש עיריית הוד השרון, אמיר כוכבי, התייחס לנושא בפוסט השבועי שלו שהתפרסם ביום שישי האחרון: "קיימתי דיון השבוע עם מנהלי החטיבות של דואר ישראל על המשך הפעילות של הדואר בהוד השרון", כתב כוכבי, "יצרנו ציר מקצועי משותף שיתכנן מחדש את הצרכים והשימושים הנדרשים בעיר. בקרוב יתחיל לפעול זכיין חדש במגדיאל והסניף ישופץ וסוכם על הקמת צוות למציאת פתרונות לשכונת נוה נאמן (למגורים ולאזור התעסוקה) בקרוב נעדכן".
פרסום ראשוני: 16:46 , 22.07.19