הערב (שישי) תתקיים הופעתו של הסטנדאפיסט אבי נוסבאום בהיכל התרבות של המועצה האזורית דרום השרון בסמוך לעיר.
צילומים: פרטיצילומים: פרטי
צילומים: פרטי
(צילומים: פרטי)
לפני ההופעה פרסם נוסבאום, תושב הוד השרון בעצמו עד לאחרונה, פוסט ויראלי בפייסבוק שזכה למאות שיתופית ותגובות בו הוא קובע מהם חמשת הדברים שמאפיינים את הוד השרון, ובין היתר אתגר את קוראיו להוסיף עוד מאפיינים שאם יצחיקו אותו יזכו בכרטיס זוגי להופעה.
אלו הם חמשת הדברים שמאפיינים את הוד השרון על פי נוסבאום:
1. בהוד השרון יש 60,000 תושבים ו-70,000 שווארמיות, מתוכן 80,000 בדרך רמתיים. יכול להיות שזה לא מסתדר מתמטית אבל זה כי הרגע אכלתי שווארמה והמוח נרדם לי, עזבו אותי.
2. הדבר היחיד שיש בהוד השרון יותר משווארמיות זה ככרות, שזה שילוב מאוד בעייתי. ואם אתם שואלים למה בעייתי, כנראה שלא ניסיתם להסתובב בשלושים ככרות אחרי לאפה. בהצלחה.
3. בהוד השרון אין בחירות, את תפקיד ראש העיר מקבל אוטומטית זה שמצליח להבין לבד איפה מסתיימת הוד השרון ומתחילה כפר-סבא.
4. בהוד השרון יש את הפלאפל הטעים בעולם, שנמכר מתוך הבוטקה הקטן בעולם עם התור הארוך בעולם. ואם זה נשמע לכם מופרך, חכו שתגלו איך קוראים לו: פלאפל כדורי. אני לא יודע מה זה יותר- מטופש או טעים. טוב נו, טעים.
5. אם תשאלו הוד-השרוני מקורי איך להגיע לאולם הוא יגיד לכם ״אתם עוברים את ׳צבעים בקפה׳ , לוקחים שמאלה ב׳בומבה של בייגלה׳ ופונים ימינה בכיכר של ׳מגדיאל הקטנה׳. המשותף לכל העסקים האלה זה שהם נסגרו לפני עשרים שנה, אבל אל תגלו לתושבים. מבחינתם אנחנו עדיין ב-94׳.
"אם תכתבו לי בתגובות מה עוד אתם יודעים על הוד השרון ותצחיקו יקבל זוגית מתנה להופעה".