קבוצת הנוער (גילאי 16-18) של הוד השרון זכתה באליפות ליגה ארצית דרום ועלתה לליגה הלאומית לאחר שההתאחדות לכדורגל הגיעה להחלטה רשמית על סיום הליגות לילדים והנוער. בשיחת זום עם הצוות והשחקנים בירך ראש העירייה אמיר כוכבי את החבורה על ההישג המשמעותי והבטיח לחגוג מיד לכשיתאפשר על פי הנחיות משרד הבריאות.
קבוצת הנוער של הפועל הוד השרוןקבוצת הנוער של הפועל הוד השרון
קבוצת הנוער של הפועל הוד השרון
(צילום: סוקרסטארס)
מועדון הכדורגל אשר פועל תחת החברה לקידום החינוך והתרבות הוד השרון ובתמיכת עיריית הוד השרון, החל את שנת הפעילות עם מספר שינויים בעמדות מפתח במועדון שהביאו לשינוי בהרגלים ושיטות העבודה. גיא ויסמן מונה למנהל המקצועי של המועדון ואיתן טיקר מונה כמאמן הנוער.
המועדון התחיל לעבוד עם תוכנית אימונים סדורה שכוללת אימוני כושר מותאמים, בנייה גופנית, אימוני העשרה לשחקנים ספציפיים עם מאמן הכושר של הקבוצה שי יצחק, ובנוסף השתלמויות למאמנים וישיבות צוות מקצועיות קבועות ואת התוצאות היה ניתן לראות לאורך העונה כולה ובוודאי עם שריקת הסיום לעונה.
קבוצת הנוער של הוד השרון אותה הוביל על המגרש הקפטן ליאם עמיר עשתה עונה כמעט מושלמת עם 77 שערי זכות, בעלת ההגנה החזקה בליגה אשר ספגה רק 18 שערי חובה, 15 ניצחונות אל מול 4 הפסדים ו -3 משחקי תיקו. מלך השערים של הקבוצה העונה היה גיא כהן שכבש לא פחות מ 18 שערי ליגה ואחד מכוכביה הבולטים השוער יוני עוזר שביחד עם הגנת ברזל שמר על שער נקי ב 14 משחקים מתוך 22.
ראש העירייה אמיר כוכבי מברך את השחקניםראש העירייה אמיר כוכבי מברך את השחקנים
ראש העירייה אמיר כוכבי מברך את השחקנים
(צילום: דוברות העירייה)
גיא ויסמן מנהל המקצועי של המועדון : "עבורי באופן אישי העונה הזו היא סגירת מעגל מרגשת עם שחקני הנוער. את רובם אימנתי לפני שנים כשעשו את הצעדים הראשונים שלהם במועדון ובכדורגל ועכשיו ללוות אותם כמנהל מקצועי בעליית הליגה זה מאוד מספק ומרגש. יש כאן קבוצת שחקנים מאוד מיוחדת וצוות מקצועי מדהים."
איתן טיקר מאמן הקבוצה: "אני מאוד שמח וגאה בשחקנים שלנו שעמדו במטרות שהצבנו להם בתחילת העונה. עשינו עונה מצוינת ולראיה היינו הקבוצה הטובה ביותר עם הכי הרבה הבקעות והכי מעט ספיגות. וכמובן הכי הרבה ניצחונות".
נאור שירי יו"ר החברה וסגן ראש העיר: "אין גאים מאתנו בקבוצה ובצוות המקצועי על ההישג. במשך השנה יחד עם רוה"ע אמיר כוכבי ליווינו את הקבוצה בזמן המשחקים ובעבודה מחוץ למגרש וראינו את השינוי מתרחש ומרגש שיש כבר גם תוצאה שכזאת שתקרין בוודאי על המועדון כולו.
"אני רוצה להודות לעיריית הוד השרון על התמיכה בקבוצה, לאורלי דבוש ניצן מנכ"לית החברה, לגיא, איתן, אלון, שי, אבי ספקטור ואילן על כל המעטפת המדהימה לקבוצה. ובסוף לכם השחקנים – אתם אלופים!".