גמר ליגת אלופי המחר קיים והבטיח. בתום מותחן הסתיים הגמר בתוצאה 44-46 לטובת ביה"ס הממלכתי. למעשה כבר במהלך הרבע השני נראה שממלכתי 'יטיילו' לאליפות עם 14-28, אלא שאז שיפור הדרגתי ביכולת של הירוק הביא אותם כמרחק סל אחד מהאליפות כולה. עם זאת, בסופו של דבר הייתה זו קבוצת ממלכתי שעמדה בלחץ ולקחה את הגביע. מדובר בגמר שלישי ברציפות עבור הממלכתיים שמתחילים להציג מסורת בתחום הכדורסל.
צילום: עמי עוואד, הוד השרוןצילום: עמי עוואד, הוד השרון
צילום: עמי עוואד, הוד השרון
(צילום: עמי עוואד, הוד השרון)
במשחק על המקום ה-3 ניצחה קבוצת מוקד לפיד, גם כאן במשחק סופר מותח. יש לציין, ליגת אלופי המחר היא ליגה המאגדת 8 קבוצות וכ-160 שחקנים, ומהווה הכנה לקראת המעבר אל ליגות הקט-סל של כיתות ה'.
עופר סלומון, מחברי וועד עמותת מכבי הוד השרון, אמר לאחר המשחקים: "היה מותח, מרגש, אבל יותר מכל היה כיף לראות את הילדים המדהימים שלנו נותנים את כל מה שיש להם על המגרש. הילדים הוכיחו רמה גבוהה, היה קרנבל של עידוד מצד ההורים ביציע. ושוב ושוב כשרואים אירועים כאלו מבינים איזו אגודה מדהימה יש לנו".
צילום: עמי עוואד, הוד השרוןצילום: עמי עוואד, הוד השרון
צילום: עמי עוואד, הוד השרון
(צילום: עמי עוואד, הוד השרון)
את סגל ממלכתי האלופה הצעירה מרכיבים השחקנים דקל אבגנים, איתי בהרי, עמרי גולדנברג, אורי גולדפרב, דניאל הרפז, אורי חדד, יהלי לטבינוב, נעם מאירוביץ', טל מגן, גיל מזרחי, טל מזרחי, יהונתן עוז, תמיר פרג, דור קמינצקי, גיא רגב ואיתן רוזנר. את הקבוצה מאמן שמוליק קופר.
במחצית הגמר התקיים טקס פרידה לכבוד שחקני הנוער המתגייסים לצה"ל, במסגרתו חולקו להם מגנים.