זוהר גלילי (ראשון מימין) עם בכירי איגוד השחייה | צילום: מתוך דף הפייסבוק של הפועל הוד השרוןזוהר גלילי (ראשון מימין) עם בכירי איגוד השחייה | צילום: מתוך דף הפייסבוק של הפועל הוד השרון
זוהר גלילי (ראשון מימין) עם בכירי איגוד השחייה | צילום: מתוך דף הפייסבוק של הפועל הוד השרון
(זוהר גלילי (ראשון מימין) עם בכירי איגוד השחייה | צילום: מתוך דף הפייסבוק של הפועל הוד השרון)
לא רק בהוד השרון עוקבים אחרי ההישגים המדהימים של אגודת הפועל הוד השרון, שזכתה במקום ה-2 הכללי בנוער וה-5 הכללי בבוגרים באליפות ישראל האחרונה, גם באיגוד השחייה יודעים להוקיר את הדרך בה התקדם המועדון.
אתמול נבחר המאמן זוהר גלילי, הסמכות המקצועית הגבוהה במועדון, למאמן השנה של איגוד השחייה. גלילי, שיאן ואלוף ישראל בשחיית גב בעבר, הוביל את המועדון להישגים יוצאי דופן, במיוחד אם מתחשבים במתקן בו הקבוצה פועלת. כמו כן, גם אלון שמי, שחיינה בן ה-18 של האגודה, קיבל פרס על הישגיו העונה.
לאחר קבלת הפרס אמר גלילי: "בשבילי לעמוד פה ולקבל את הפרס הזה, זה ערב חגיגי ומכובד. אבל בנוסף לחגיגות יש לנו עוד הרבה מאוד עבודה. לא הכל מושלם אצלנו. אנחנו צריכים להבין את הדרך שלנו כאיגוד השחיה. אנחנו צריכים לפתור את הבעיות באגודות. אנחנו צריכים לפתור את הבעיות במערכת החינוך שלא מעריכה את הספורטאים שלנו מספיק. והאנשים שעומדים כאן לצידי (בכירי איגוד השחייה, א.י.) מספיק אמיצים כדי לעשות את השינוי הזה ואני מאחל לכם בהצלחה".