דודו חלף, שעזב במהלך ראש השנה את הפועל הוד השרון, לא נשאר זמן רב ללא קבוצה. אמש (ראשון) חתם חלף במכבי עמישב פ"ת מליגה ב', בתקווה להוביל אותה חזרה לליגה א'.
כזכור, הוד השרון פתחה את העונה עם שלושה הפסדים ויחס שערים 10:0, מה שהוביל את חלף לקחת אחריות ולהודיע על התפטרותו לאחיו, יו"ר הקבוצה, עזרא חלף. כפי שקרה אשתקד, את מקומו בהוד השרון תפס דוד בן ברוך, שכבר מחר (שלישי, 19:00) יעמוד בפני המבחן הראשון והקשה ביותר, כשקבוצתו תתארח אצל המוליכה נס ציונה, היחידה בליגה שעדיין לא שמטה נקודות.
שחקני הוד השרון בעונה שעברה. החיוכים נגמרו מהר העונה |צילום: אורן אהרונישחקני הוד השרון בעונה שעברה. החיוכים נגמרו מהר העונה |צילום: אורן אהרוני
שחקני הוד השרון בעונה שעברה. החיוכים נגמרו מהר העונה |צילום: אורן אהרוני
(שחקני הוד השרון בעונה שעברה. החיוכים נגמרו מהר העונה |צילום: אורן אהרוני)
חלף הסביר את עזיבתו ואמר "לא קל לאמן קבוצת בוגרים, כי כולם רוצים הצלחות ורק לפיהן שופטים אותך. ראיתי שהדברים בהוד השרון לא מסתדרים ודווקא בגלל שאחי יו"ר, החלטתי לקום וללכת. קשה להביא שחקנים חדשים בגלל תקציב נמוך. נעשו מספר טעויות בבניית הסגל, כולל שחקנים שהבאתי בעצמי. אני מודה בטעות. בקבוצה לא ראו לנכון לעשות שינויים, לכן לקחתי אחריות ועזבתי. אמשיך להחזיק אצבעות לקבוצה מהצד".
כאמור, מהר מאוד מצא לעצמו חלף בית חדש, כשהחליף את אודי כבודי בתפקיד מאמן מכבי עמישב, שפתחה את העונה עם נקודה אחת בשני מחזורים בלבד. "עמישב זה לא מועדון שיש לו מה לחפש בליגה ב', יש פה תנאים של לאומית ואין סיבה שלא תהיה בליגה א'", אמר חלף, "אמנם לא בניתי את הסגל, אבל בהנהלה מבינים שצריך לעשות שינויים ובהתאם לתקציב ננסה להביא 2-3 שחקנים משמעותיים. צריך להיות חכמים ושקולים".
דור אזולאי. עכשיו הוא בצהוב-שחור. צילום: פרטידור אזולאי. עכשיו הוא בצהוב-שחור. צילום: פרטי
דור אזולאי. עכשיו הוא בצהוב-שחור. צילום: פרטי
(דור אזולאי. עכשיו הוא בצהוב-שחור. צילום: פרטי)
אחד השחקנים שחלף מנסה להביא לקבוצתו החדשה הוא קשר הוד השרון דור אזולאי. אזולאי גדל ושיחק שנים ארוכות בהפועל פ"ת וכעת ייתכן וישוב לשחק בעירו. "אנחנו פועלים להעביר את דור לקבוצה בהקדם, אם הוא יגיע זה שדרוג ענק לקבוצה בליגה ב', כי מדובר בשחקן של לאומית", אמר חלף.