מנהל הקבוצה עזרא חלף. יצליחו לצאת מהבור? | צילום ארכיון: אורן אהרונימנהל הקבוצה עזרא חלף. יצליחו לצאת מהבור? | צילום ארכיון: אורן אהרוני
מנהל הקבוצה עזרא חלף. יצליחו לצאת מהבור? | צילום ארכיון: אורן אהרוני
(מנהל הקבוצה עזרא חלף. יצליחו לצאת מהבור? | צילום ארכיון: אורן אהרוני)
מה בדיוק נותר לומר אחרי הפסד כזה? אולי להתנחם בשער הראשון העונה שכבשה הקבוצה (יעקב אוריאן, 50) ששבר בצורת מקומית, בין מבול השערים של האורחים. צריך להכיר בעובדה - רק נס של ממש יכול לאפשר את הישרדותה של קבוצת הכדורגל הבכירה של הוד השרון בליגה א'.
אולי הדבר הכי כואב היא העובדה שהכל נגמר ומתחיל בכסף. להוד השרון פשוט אין תקציב לשרוד. אילתורים לא יעבדו, וחבל שהקבוצה מגיעה לתצוגות מבזות כאלו. זהו ההפסד החמישי של הקבוצה מחמישה משחקים. כזכור, לפני החגים החליט דודו חלף לעזוב את העמדה על הקווים (חתם בינתיים בעמישב פתח תקווה), כשגם הבלם יאיר כהן צדק, שהיה אחת מההחתמות המבטיחות של הקיץ החליט לנטוש את הספינה - וככה אי אפשר להמשיך.
בגזרת החולונים היו אלה גיל גילקרוב עם רביעייה (15, 62, 65, 67), וליאור אסולין עם צמד (23, 55) שעשו את העבודה עבור הקבוצה.
לאור המצב הוחלט בקבוצה להחתים את המאמן עופר בכר, שאימן בעבר בין היתר גם את בית"ר כפר סבא. בכר צפוי לאתר שחקנים חדשים שיאפשרו את הוצאתה של הקבוצה מן הבור אליו נכנסה. משימה שנראית כרגע כמעט בלתי אפשרית.