שחקני הוד השרון בעונה שעברה. החיוכים נגמרו מהר העונה |צילום: אורן אהרונישחקני הוד השרון בעונה שעברה. החיוכים נגמרו מהר העונה |צילום: אורן אהרוני
שחקני הוד השרון בעונה שעברה. החיוכים נגמרו מהר העונה |צילום: אורן אהרוני
(שחקני הוד השרון בעונה שעברה. החיוכים נגמרו מהר העונה |צילום: אורן אהרוני)
בסיום העונה שעברה לדרבי של בית"ר כפר סבא - הפועל הוד השרון היו משמעויות גורליות, במיוחד לקבוצה הראשונה. הוד השרון הבטיחה את מקומה בליגה מספר מחזורים לסיום, בעוד בית"ר כפר סבא נאבקה בעור שיניה והצליחה להשאר בליגה א' דרום.
איך שזה נראה היום, ספק אם הוד השרון תגיע בכלל לסיום העונה כשהיא עדיין פקטור. נכון לעכשיו, הקבוצה של המאמן עופר בכר עדיין לא מצליחה לעמוד עם שאר קבוצות הליגה, ועד כה כבשה בכל העונה שער אחד בלבד וספגה 27! עם זאת חשוב לציין, בין המקום ה-8, אמצע הטבלה, להוד השרון המרחק הוא 8 נקודות בלבד (הפער מהקו האדום הוא 6). סדרת משחקים מוצלחת עשויה להוציא את הוד השרון מהבוץ.
גם הגעתו של עופר בכר שהחליף את דוד בן ברוך שהחליף את דודו חלף, שבקבוצה תלו בה תקוות רבות עדיין לא מניבה תוצאות. מצד שני, לפחות היא לא חטפה תשיעייה. במשחק עצמו ניצחה בית"ר כפר סבא 2-0 משערים מאוחרים של עזאם עבדאללה 85' ואלנתן סלמי 86'.
הקבוצה הודיעה על שחרורו של הבלם זיו עילם ביום חמישי האחרון. כמו כן חתם בקבוצה מאור חלבי, קשר מרמורק והנבחרת הצעירה לשעבר, שהספיק לשחק בשבת האחרונה במדי הקבוצה.
עזרא חלף, מנהל הקבוצה אמר היום (ג'): "אנחנו לא הרמנו ידיים, זה עדיין מוקדם. הליגה עדיין לא ברחה לנו. נעשה את כל השינויים שהמאמן מבקש ונקווה שזה יעבוד". הקבוצה תמשיך את משחקיה ביום שישי הקרוב באזור מול הפועל המקומית.