שון דניאל. הוד השרון תהיה נקודת המפנה בקריירה? | צילום ארכיון: תומי הרפזשון דניאל. הוד השרון תהיה נקודת המפנה בקריירה? | צילום ארכיון: תומי הרפז
שון דניאל. הוד השרון תהיה נקודת המפנה בקריירה? | צילום ארכיון: תומי הרפז
(שון דניאל. הוד השרון תהיה נקודת המפנה בקריירה? | צילום ארכיון: תומי הרפז)
אם בעונה שעברה להוד השרון של הירשוביץ היה את עודד שעשוע על תקן סטף קרי, הרי שהעונה הקבוצה מחזיקה בלא פחות מ-'ביג 3'. במה שמתחילה להראות כמו הגניבה של העונה, השלישייה שון דניאל, יותם שירן ו-ורנון טיל, פשוט משחקת בצורה מושלמת ביחד. אמש (ג') בחוץ מול אליצור יבנה זה נגמר ב-83:79 לטובת הלבנים כחולים מהוד השרון. שון דניאל הוביל את הקלעים, כאמור עם 29 נקודות, ורנון טיל הבלתי שביר רשם 26 נקודות, 15 ריבאונדים ו-8 אסיסטים ויותם שירן הוסיף 20 נקודות משלו. עידו סטולרו עם 6 ואלון ששון עם 2 סגרו את רשימת הקלעים עבור הקבוצה.
ההוד השרונים כבר נקלעו לפיגור דו ספרתי בשלבים המאוחרים של המשחק, אבל אופי ענק ומשחק התקפה מרשים עשו את שלהם והשאירו את הקבוצה במאזן מושלם בליגה, 0-2. זה היה הניצחון השלישי השבוע של החבורה של הירשוביץ לאחר שהקבוצה רשמה ניצחון 110:112 בחוץ מול הפועל מגדל העמק ביום רביעי שעבר במסגרת גביע המדינה. אז היה זה יותם שירן שהפציץ 28 נקודות, כשעידו סטולרו אף הוא מרשים עם 20.
ביום שלישי הבא (19:30, אולם עתידים) תארח הקבוצה את הפועל חיפה ותנסה להמשיך את רצף הניצחונות. מה שבטוח משעמם לא יהיה שם.