כאילו מעולם לא עזב. במדי הוד השרון | צילום: עמי עוואד, מכבי הוד השרוןכאילו מעולם לא עזב. במדי הוד השרון | צילום: עמי עוואד, מכבי הוד השרון
כאילו מעולם לא עזב. במדי הוד השרון | צילום: עמי עוואד, מכבי הוד השרון
בואו נשים את הקלפים על השולחן, למכבי הוד השרון בכדורסל יש המון כדורסל בתוך הסגל שלה. עד כאן החדשות הטובות. בגזרת החדשות הרעות: גם אתמול, כמו בשבוע שעבר, הקבוצה הייתה רחוקה מלהעמיד את החמישייה החזקה שלה. גם הפעם זה היה עקב פציעות כששון דניאל ואילן ברקוביץ' מושבתים מפעילות.
מן הסתם, הקבוצה החזקה של הפועל ר"ג/גבעתיים לא ממש התחשבה בבעיות הקאדר של חנן הירשוביץ וכבר מההתחלה היה ברור שלהוד השרון בתצורתה הנוכחית יהיה מאוד קשה לנצח באולם זיסמן. אחרי רבע ראשון בו הצטיין נועם לייש המקומי עם 11 נקודות התוצאה כבר עמדה על 18:28. המקומיים המשיכו ללחוץ על הדוושה עד הסוף והמשחק נגמר בתוצאה 75:93 לרמת גנים הגבעתיים.
בהוד השרון היו אלה יותם שירן שבשבוע שעבר לא השלים את המשחק עקב פציעה שחזר נהדר ל-21 נקודות ו-9 ריבאונדים, ו-ורנון טיל עם 17 נקודות ו-13 ריבאונדים. הסבלנות כלפי הזר החדש נינו ג'ונסון מתחילה לפקוע, כאשר אמש הוא היה פושר מאוד עם 5 נקודות ו-6 ריבאונדים בלבד.
יתר הקלעים להוד השרון: אלון ששון, שי בסיס (5 אסיסטים) ועידו סטולרו 9 כ"א, תום ספיר 3, שגיא ארפי 2.
הרבו לקלוע לרמת גן גבעתיים: רוברט גלן (9 ריבאונדים) 24, ראשד מאדן (6 ריב') 16, נועם לייש ויונתן ניר 14 כ"א, אורי קוקיה (6 ריב') 10.
בשבוע הבא (ג', 19:30, עתידים) תארח הקבוצה את הפועל כפר סבא לדרבי פיקנטי. בניגוד לעונה שעברה הוד השרון תגיע למשחק הנ"ל כפייבוריטית ברורה. הכפר סבאים צברו עד עתה 4 הפסדים מ-4 משחקים והם מתקשים להחזיק משחק שלם באותה אינטנסיביות.
ספי צוק. כבוד גדול למועדון | צילום: מכבי הוד השרוןספי צוק. כבוד גדול למועדון | צילום: מכבי הוד השרון
ספי צוק. כבוד גדול למועדון | צילום: מכבי הוד השרון
ספי צוק, יו"ר מחלקת הנוער, מונה על ידי איגוד הכדורסל למנהל נבחרת הקדטים, מה שמהווה ללא ספק אישור לפעילות המוצלחת ולקרדיט לו זוכה מחלקת הנוער של המועדון. צוק אמר למיינט היום (ד'): "קיבלתי את המינוי עם הרבה התרגשות וגאווה. אני מקווה שנצליח עם כל הצוות להביא את הנבחרת להישגים". אנחנו מאחלים לו בהצלחה רבה בתפקיד.
פרסום ראשוני: 14:52 , 08.11.17