יותם שירן. מישהו אמר נבחרת ישראל? | צילום: עמי עוואד, מכבי הוד השרוןיותם שירן. מישהו אמר נבחרת ישראל? | צילום: עמי עוואד, מכבי הוד השרון
יותם שירן. מישהו אמר נבחרת ישראל? | צילום: עמי עוואד, מכבי הוד השרון
(יותם שירן. מישהו אמר נבחרת ישראל? | צילום: עמי עוואד, מכבי הוד השרון)
בואו נהיה כנים. פתיחת העונה הנוכחית הייתה רחוקה מאוד מלהיות אידיאלית עבור ההוד השרונים. שחקני מפתח עזבו, זרים התחלפו והקבוצה ספגה הפסדים ואף תבוסות לצד ניצחונות לא צפויים. ובכל זאת, 9 מחזורים בתוך העונה ניכר שהקבוצה סוף סוף מצאה את התמהיל הנכון איתו אפשר לצעוד קדימה.
אתמול (ג') הגיעו הכחולים לבנים למשחק חוץ בקריית אתא. זה נגמר 96:98 לטובת השרונים לאחר שתי קליעות עונשין מוצלחות של ג'ורדן וושינגטון, 15 שניות לסיום.
המשחק שהיה צמוד לכל אורכו הוכרע ברבע רביעי מוצלח של הוד השרון. ג'ורדן וושינגטון שוב היה פנומנלי עם 31 נקודות ו-13 ריבאונדים, ורנון טיל פלירטט כהרגלו עם טריפל דאבל של 10 נקודות, 12 אסיסטים ו-9 ריבאונדים, הקפטן עידן סטולרו במשחק מעולה של 17 נקודות ויותם "צריך-להיות-בנבחרת-ישראל" שירן סגר משחק ענק נוסף של 24 נקודות ו-13 ריבאונדים.
מאליק קוק עם 23 נקודות מנגד לא היה מספיק עבור המקומיים שקלעו באחוזים יותר טובים אך הפסידו בריבאונד 53:38 להוד השרון במשחק בו כל כדור היה חשוב.
שאר הקלעים להוד השרון: שי בסיס 10 נקודות, אלון ששון 4, תומר פורת 2. תום ספיר שותף ולא קלע.
בשבוע הבא תתמודד הוד השרון מול הפועל עפולה באולם עתידים (ג', 19:30). בברכת נס ציונה לא קיימת!