הוד השרון חוגגים ברבע גמר הגביע. מתכננים לנו פלייאוף חם | צילום: אריאל ימיניהוד השרון חוגגים ברבע גמר הגביע. מתכננים לנו פלייאוף חם | צילום: אריאל ימיני
הוד השרון חוגגים ברבע גמר הגביע. מתכננים לנו פלייאוף חם | צילום: אריאל ימיני
(הוד השרון חוגגים ברבע גמר הגביע. מתכננים לנו פלייאוף חם | צילום: אריאל ימיני)
אתה לא יודע עד כמה אתה טוב עד שאתה פוגש את הטובים. אמש (ג') פגשה מכבי הוד השרון את האלופה מכבי תל אביב בחצי גמר הגביע בידיעה שאף אחד, כולל עבדכם הנאמן, לא נותן לה יותר מדי סיכוי להפתיע. אז חשבו. החבורה של עדי גורן הגיעה להדר יוסף לאחר שבמשך כל השנה לא הצליחה לגנוב ולו מערכה אחת מכל שלושת הגדולות, האלופה מכבי תל אביב, מטה אשר והפועל כפר סבא. אלא שהפעם התל אביבים פגשו קבוצה מזן אחר.
הצהובים עלו ל-0:2 מהיר עם 19:25, 13:25, וחשבו שהם הולכים לטייל לגמר, אבל אז נכנסו לפעולה פליפה מריאנו (22 נקודות), רומן יטוסטה הזר החדש (16 נקודות) וכן גם גיא אביגדורוב הבלתי נגמר (11 נקודות), ניצחו את שתי המערכות הבאות בתוצאה 23:25 ולקחו את המשחק למערכה חמישית.
במערכה שוברת השיוויון הצליחו התל אביבים להחלץ בעור שיניהם בזכות התעלות של ליאו דוס סנטוס, אבל דבר אחד ברור החל מאתמול, הוד השרון לא תהיה עוד בשר תותחים עבור הגדולות. הכללים השתנו ושאף אחד לא יתפלא אם אנחנו הולכים לחוות עוד פלייאוף מרתק.
יאללה מוסינזון, תנו בראש.