המאמן חנן הירשוביץ. הפציעות סיבכו את הקבוצה | צילום: אריאל ימיניהמאמן חנן הירשוביץ. הפציעות סיבכו את הקבוצה | צילום: אריאל ימיני
המאמן חנן הירשוביץ. הפציעות סיבכו את הקבוצה | צילום: אריאל ימיני
(המאמן חנן הירשוביץ. הפציעות סיבכו את הקבוצה | צילום: אריאל ימיני)
7 שניות לסיום המועד החוקי, הצליח יותם שירן להשוות את המשחק בין מכבי הוד השרון להפועל באר שבע ולקחת את המשחק להארכה (93: 93). עם זאת, במשחק שהתאפיין בהרבה נקודות ובקצב מהיר, כמיטב המסורת של הוד השרון, הייתה זו בסוף ידה של הקבוצה הדרומית על העליונה. עקב ההפסד שאיפותיה של הוד השרון להתברג בפלייאוף העליון נפגעו, והקבוצה מדורגת אך ורק 2 נקודות מעל לקו האדום. במילים אחרות, צריך להתחיל לחשוב השרדות.
קלן וויליאם רוסו שהחליף את ג'ורדן וושינגטון הפצוע בעמדת הסנטר, הוכיח שוב שהוא לא נופל מהאחרון מבחינת יצור נקודות כשסגר משחק שני מצויין עם 27 נקודות ו-6 ריבאונדים. יותם שירן המשיך בשלו עם 24 נקודות, ורנון טיל פלירטט עם טריפל דאבל בפעם המי-יודע-כמה כשרשם 22 נקודות, 9 ריבאונדים ו-9 אסיסטים, בעוד שעמית עבו סגר משחק מוצלח אף הוא עם 16 נקודות ו-10 אסיסטים. מנגד, סטורם וורן, הסנטר של הקבוצה בעונה שעברה קלע 23 נקודות ולקח 16 ריבאונדים עבור הקבוצה הדרומית.
בשבוע הבא תתארח הקבוצה במגדל העמק (ג', 19:30) האחרונה בטבלה, כשכל תוצאה חוץ מניצחון תסבך אותה במאבקי תחתית לקראת הפלייאוף העליון. בהוד השרון חייבים לנצח.