המאבק בתחתית הליגה הלאומית בכדורסל רותח, כשמכבי הוד השרון נמצאת במרכז הקלחת. מצד אחד הקבוצה מרוחקת נקודה אחת בלבד מעליה לפלייאוף העליון, מנגד הקבוצה מרוחקת נקודה אחת בלבד מהמקום ה-11 המובילה לליגה השלישית. בקיצור, החודש הקרוב יהיה חודש של הכרעות, ושלשום (ג') בעתידים הייתה לקבוצה הזדמנות גדולה להתברג בין השמונה הראשונות, אבל הפסד לקריית אתא הבהיר שההוד השרונים יצטרכו לחפש את הנקודות שלהם במקום אחר.
בוכמן. התעורר קצת מהתרדמת. זה לא הספיק | צילום: עמי עוואד, מכבי הוד השרוןבוכמן. התעורר קצת מהתרדמת. זה לא הספיק | צילום: עמי עוואד, מכבי הוד השרון
בוכמן. התעורר קצת מהתרדמת. זה לא הספיק | צילום: עמי עוואד, מכבי הוד השרון
(בוכמן. התעורר קצת מהתרדמת. זה לא הספיק | צילום: עמי עוואד, מכבי הוד השרון)
קלן רוסו, מחליפו של ג'ורדן וושינגטון, רשם עוד משחק נהדר עם 23 נקודות ו-8 ריבאונדים. כרמל בוכמן התעורר במקצת מהתרדמת אליה נכנס בקריית גת עם 8 נקודות ו-16 ריבאונדים ו-5 אסיסטים. הקפטן עידו סטולרו שוב היה בין הבולטים עם 19 נקודות, עמית עבו הוסיף 16, כשגם ורנון טיל עם 19 נקודות, 7 ריבואנדים, 5 אסיסטים אך גם עם 10 איבודים, נותן תפוקה התקפית סבירה. כל זאת כאמור כשאחד הסקוררים הבולטים של הקבוצה, יותם שירן, מושבת. ובכל זאת, זה הספיק רק להפסד בהארכה (81:81 עם סיום המועד החוקי) לקבוצה הצפונית החזקה.
מנגד בקריית אתא הפתיע אקס פקטור בשם שגיב דוד עם 23 נקודות ו-8 ריבאונדים, כשגם דניאל דנינו עם 20 נקודות, 9 ריבאונדים ו-7 אסיסטים ומאליק קוק עם 19 נקודות ו-12 ריבאונדים, עושים את שלהם בדרך לניצחון.
הוד השרון תתארח ביום שלישי הבא בעפולה, במשחק שהיא חייבת לנצח כדי שלא להסתבך במאבק נגד הירידה.