רשת הקמעונאות "חצי חינם" פותחת את השנה האזרחית החדשה עם קמפיין חגיגות ה-32 שנים ליום הולדתה לאורך כל חודש ינואר ובכל סניפי הרשת. יום ההולדת כולל מבצעים ייחודיים ללקוחות החנות ועמדות משחק "מכונת מזל" בהן ניתן לזכות באלפי פרסים שווים במיוחד.
1 צפייה בגלריה
מכונות מזל בכניסה לסניף
מכונות מזל בכניסה לסניף
מכונות מזל בכניסה לסניף
(צילום: יח"צ)
קראו גם >>>
לכבוד יום ההולדת לרשת הקמעונאות 'חצי חינם', לקוחות החנות ייהנו ממגוון רחב של מבצעים אטרקטיביים וייחודים על מגוון רחב של מוצרי החנות. מלבד המבצעים, לקוחות החנות שיקנו בסכום העולה על 499 שקלים, יוכלו להשתתף בעמדת משחק "מכונת מזל" (אפליקציה אינטרקטיבית שפותחה במיוחד לכבוד יום ההולדת) הממוקמת בכל סניפי הרשת ולזכות בפרסים בשווי אלפי שקלים, ובניהם: מכשיר אייפון 13, מכשיר גלקסי 21, שואבי אבק דייסון 11V, מכונות כביסה, מכונת קפה של נספרסו, תווי קנייה בשווי מאות שקלים, תווי ארוחות בוקר, כרטיסים לקולנוע, מכשירי סודה סטרים, פיג'מות של דלתא ועוד. חגיגות יום ההולדת ה-32 לרשת 'חצי חינם' יתקיימו לאורך חודש ינואר ובכל סניפי הרשת.
אורית שלום-בג, סמנכ"לית שיווק וסחר: "אני מתרגשת לחגוג ולציין עשייה ענפה של 32 שנה ביחד עם קהל לקוחותינו הנאמן. אני שמחה להזמין את כולם ליהנות ממבצעים מטורפים ומפעילות בה לקוחותינו יכולים לזכות במגוון מתנות חסרות תקדים. דווקא בתקופה מורכבת זו אנו רואים חשיבות גדולה מאוד במבצעים רבים ואטרקטיביים שיחסכו בעלות סל הקנייה החודשי ומקווים שהפעילות והמתנות יגרמו ללקוחות לחייך ולשבור קצת את השגרה המורכבת בה כולנו חיים בשנתיים האחרונות".