רשת בתי הדיור המוגן "עד 120" קיימה השבוע אירוע שיא אשר חתם חודש שלם של אירועים שהתקיימו ברשת תחת קונספט שהוקדש לעולמות הקולנוע והטלוויזיה.
האומנים המשתתפים עם מנכ"לית הרשת האומנים המשתתפים עם מנכ"לית הרשת
האומנים המשתתפים עם מנכ"לית הרשת
(צילום: שי אבגין)
דיירי "עד 120" מכל בתי הרשת בתל אביב, ראשון לציון והוד השרון הגיעו אל היכל התרבות באיירפורט סיטי, שם התקיים אירוע מוסיקלי מרגש, כובש וייחודי - קונצרט קולנועי, בניהולו המוסיקלי ובהשתתפותו של המאסטרו גיל שוחט, הזמר והשחקן האהוב ששי קשת והזמרת האופראית הווירטואוזית דניאלה לוגסי.
הקונצרט כלל ביצועים של השיאים המוזיקליים הגדולים מעולם הקולנוע, שירים אהובים ומרגשים מהסרטים כמו 'הקוסם מארץ עוץ', 'כנר על הגג', 'אוויטה' וכן מקלאסיקות ישראליות כמו 'השוטר אזולאי' ו'סלאח שבתי'.
אבי קלפה, מנכ"ל רשת "עד 120": "רשת עד 120 ידועה ומצטיינת בתכני התרבות והפנאי שהיא מציעה לדייריה כחלק מאסטרטגיית בתים מלאי תוכן. בנוסף לתכנית התרבותית הקבועה בבתי הרשת, אנו מקיימים מספר פעמים בשנה חודשי קונספט, כמו חודש הקולנוע והטלוויזיה שהסתיים זה עתה. החודש הזה מילא את כולנו, דיירי ועובדי הרשת, בהתרגשות ובשמחה, דיירים יקרים, אנחנו נמשיך להעשיר ולהנעים את זמנכם בתוכן תרבותי, מגוון ואיכותי".