(צילום הסרטון באדיבות משה חנוכה)
עו"ד משה חנוכה שהכריז לפני כשבועיים על התמודדותו מבסס את קמפיין הבחירות על סחף של צעירים ומבוגרים, ואת היעד לגיוס הגדיר חנוכה בכ-25,000 ש"ח וסיומו יהיה בערב יום העצמאות ה-70 למדינת ישראל. מדרגות התמיכה מסתכמות מ-60 ש"ח לתורם ועד 2300 ש"ח.
חנוכה הוא המועמד הראשון במערכת הבחירות הנוכחית בהוד השרון שפועל בדרך זו לגיוס כספי הקמפיין וזאת, לדבריו, תוך תפישה חדשה לניהול עיר - תפישה מבוססת שותפויות, שקיפות ומנהל תקין.
עו"ד חנוכה: "אין לי הון עתק, לא עומדים מאחורי אילי הון. יש לי חלום. כמו שבכל השנים האחרונות, את הכוח הגדול שלי קיבלתי מכם - גם כעת, למסע הזה נצא - יחד. אני מזמין אתכם להיות שותפים מלאים במסע לניצחון. ניהול מערכת בחירות הוא עניין יקר, והשותפות שלכם תסייע בידינו לעשות את זה בצורה הטובה ביותר, ללא תלות, ללא אינטרסים וללא פחד".
1 צפייה בגלריה
משה חנוכה. מתוך הסרטון, באדיבות חנוכה
משה חנוכה. מתוך הסרטון, באדיבות חנוכה
משה חנוכה. מתוך הסרטון, באדיבות חנוכה
בפניה בפרוייקט ההמונים נרשם: "כמו שהייתם שותפים בשנים האחרונות ועד היום, אני מזמין אתכם גם עכשיו לבוא ולהיות חלק בלתי נפרד מהמסע. לקחת חלק פעיל במסע שלנו, להיות שותפים אמיתיים לדרך. הסיפור שלי עם הוד השרון הוא סיפור אהבה. אדם שמאוהב בעיר ומוכן ללכת בשבילה הכי רחוק שאפשר.אהבה שבה רואים את כל הטוב והיפה שיש בעיר הזאת. את זה שכבר חשוף וקיים, ואת זה שעוד עתיד לפרוץ. אהבה שמבינה ומכילה אל מול קשיים, שיש לנו עוד דרך לעשות, ועתיד מבטיח, ושהטוב חזק מהרע, ותמיד מנצח. כי מה היא עיר? עיר היא לא רק נדל"ן, כיכרות ורחובות.
"עיר היא סך כל החלומות של התושבים שלה ותפקידו של ראש העיר, הוא להגשים ביום את מה שהתושבים שלו חולמים בלילה. היום אנחנו מבינים שבכדי לייצר שינוי של ממש, שינוי שמבוסס על חלום גדול, אנחנו חייבים להתבסס על שותפויות. זו בדיוק הסיבה שאני קורא לכם כבר היום, לבוא ולהיות שותפים. כי הגיע הזמן למנהיגות שמביאה איתה תפיסת ניהול חדשה, שמבינה את האתגרים של העולם הזה. מנהיגות שתבסס בעיר עוגנים של מצוינות וחדשנות".