ביחידת הג'יפים ורכבי השטח הוותיקה של הוד השרון קוראים לתושבות ולתושבים בגילאים 21-55, בעלי רכבי שטח, שרוצים לעשות למען הקהילה, להגיש מועמדות ולהתנדב.
1 צפייה בגלריה
יחידת הג'יפים בהוד השרון
יחידת הג'יפים בהוד השרון
יחידת הג'יפים בהוד השרון
(צילום: דוברות העירייה)
קראו גם >>>
היחידה מבצעת פעילות משמעותית זה עשור וחברים בה כיום עשרים מתנדבות ומתנדבים, תושבות ותושבי הוד השרון. המתנדבות.ים פועלות.ים תחת הנחיות המשטרה, במטרה לצמצם את מקרי הפשיעה ולהעלות את תחושת הביטחון, וכדי להביא לשיפור איכות חייהם של תושבות.י העיר.
חברי היחידה משתתפים במשמרות שבועיות שוטפות וכן במבצעים ופעילויות מיוחדות, ועוסקים בין היתר במבצעים יזומים, ליווי צעדות, תגבור בחגים, תגובה מהירה לאירועים, חיפוש נעדרים ובסיוע משטרתי דחוף.
ליחידה חמישה כלי רכב מאושרים לפעולה על ידי המשטרה וכן המתנדבות.ים עושים שימוש בניידות וברכבי העירייה בהתאם לצורך. לא נדרש כל ניסיון ותהליך הגיוס כולל מיון והכשרה בהתאם.
סגן ראש העירייה ומחזיק תיק הביטחון, נאור שירי: "יחידת הג'יפים משלבת תרומה לקהילה, עניין ועבודת ביטחון מרתקת בשגרה ובחירום. יחידת הגיפים וגיוס המתנדבות והמתנדבים, הם חלק ממהלך רחב אשר נועד לחזק את הקשר עם הקהילה ולהגביר את הביטחון בעיר ונשמח לראות כמה שיותר מתנדבות ומתנדבים".
לפרטים נוספים ולהגשת מועמדות ניתן לפנות למפקדת בסיס מתנדבים הוד השרון, רס"מ בת אל פיסטריך 0505069412