עיריית הוד השרון הודיעה כי בצער רב ובלב כואב התקבלה הבשורה המרה על הירצחו של יהונתן (מאיר) קן-דרור, בן 28. יהונתן יצא לבלות ולשמוח במסיבה בקיבוץ רעים, במהלכה נרצח על ידי בני עוולה.
2 צפייה בגלריה
יהונתן (ג'וני) קן-דרור ז"ל
יהונתן (ג'וני) קן-דרור ז"ל
יהונתן (ג'וני) קן-דרור ז"ל
(צילום: פרטי)
אחותו תום: "העולם הזה לא יכל להרשות לעצמו לאבד נשמה מופלאה וטובה כמוך, אני רוצה שתדע שהיית מוקף באהבה ובאור בלכתך זו הייתה המהות שלך בחייך".
חברת המועצה כנרת כהן אלישע: "יונתן ז״ל. לא מאמינה שאני כותבת את זה. המתנה מורטת עצבים והמון תקווה שנגוזה. ילד שאהב את החיים לוחם בצנחנים שרק רצה לרקוד. ארץ ישראל היפה. אמיר ואלה דניאל ותום יקרים אין לי מילים לנחם. ילד יקר נוח על משכבך בשלום".
ידידתו רוני יעקב: ״בדיוק כמו הירח, אין לי אור שלי שייך, מקרניך הגדולות אלמד לזרוח, ואם עליי לזרוח, אין לי אור שלי שייך, מקרניך הגדולות אלמד לזרוח, באורך הטוב עליי נשפך".
ידידתו הטובה ספדה לו: "ג׳ון, איש הסוד שלי. אני עדיין לא בטוחה שאני מעכלת את העובדה שאתה איננו. כמות הדברים שעברנו ביחד, החוויות, העצב, הכיף והאושר, איך אפשר לסכם בן אדם כמוך? אני מבטיחה לזכור אותך בכל יום, אני מבטיחה לספר עלייך בכל הזדמנות, אני מבטיחה להמשיך לפזר את האור ואת האנרגיה שלך לכל מי שאפגוש. אתה לימדת אותי מה זה אומר להינות מהרגע, לימדת אותי לשים את כל הדברים ה״רעים״ בצד בשביל הנפש, לימדת אותי איך מוזיקה וריקודים עם חברים קרובים יכולים להתעלות על הכל. אני מרגישה את האור שלך נוגע בי בכל שעה ביום ואני מבטיחה שמקרניך אלמד לזרוח. תודה על ההזדמנות להיות חלק מהחיים שלך ומהלב שלך, תודה שהיית חלק משלי, אתה תישאר חלק עצום מהלב שלי לנצח. פירוש השם ״רפיקי״ בסווהילית הוא "חבר" - ולכן אתה תישאר רפיקי שלי לעד".

2 צפייה בגלריה
יהונתן (ג'וני) עם יעל רוזמן ז"ל
יהונתן (ג'וני) עם יעל רוזמן ז"ל
יהונתן (ג'וני) עם יעל רוזמן ז"ל
(צילום: פרטי)

יהונתן היה חבר קרוב של יעל רוזמן מכפר סבא שנרצחה אף היא במסיבה. הלווייתו תתקיים היום (ראשון) בשעה 11:00 בבית העלמין "נווה הדר" בהוד השרון.
קראו גם:
בלחימה נהרגו ונרצחו תושבי השרון: רס"ן במיל. איתי יהושוע מרעננה, רס"ן בנג'י טרקינסקי מהרצליה, רב"ט שיראל מור בת ה-19 מרעננה, רס"ן במיל שגיא גולן מרעננה, טוראי נתנאל יאנג בן 20 מרעננה, סג"מ יובל יפה בן ה-21 מצופית, סמל אלי גלנסיה מהרצליה, מצטיין הרמטכ"ל רס"ן אוריאל ביבי מכפר סבא, לוחם סיירת מטכ"ל רס"ן סקורי בן ה-33 מרמת השרון, סרן (מיל') רועי נגרי, מפק"ץ בביה"ס ללוט"ר, בן 28, מרעננה, סמל בן רובינשטיין מדריך בלוט"ר, מ"פ ביחידת עוקץ, סרן אריה שלמה צירינג בן 27, מ"פ סרן טל גרושקה בן ה-25 מכפר סבא, לוחם הימ"מ בר סיוון בן ה-33 גיא בזק לוחם גדוד 51 בן ה-19, שניהם מכוכב יאיר צור יגאל. בין הנרצחים גם סמל עדן אלון לוי ז"ל מהישוב נירית וסגן יפתח יעבץ לוחם יחידת הקומנדו מגלן מרמת השרון. כמו כן נרצחו הכדורגלן ליאור אסולין מרעננה, עמית כהן בן ה-25 מהוד השרון, תומר שגב בן ה-30 מהרצליה, מרינה אלמגור בת ה-76 מכפר סבא, יעל רוזמן בת ה-20 מכפר סבא, מאי נעים בת ה-24 מגן חיים, דן אריה מהרצליה, סרן רון צרפתי בת ה-24 מכפר סבא לוטן אביר בן ה-24 מגן חיים, איבון רוביו בת ה-27 ואנטוניו מסיאס בן ה-28 מכפר סבא, דן בן חמו מרעננה, לורי מנצורי בת ה-22 מהוד השרון, לורי ורדי ואלון ורבר מרעננה, בן פישמן בן ה-21 מכפר סבא, גיא לוי בן ה-24 מנווה ימין.
יהי זכרם ברוך.