צילום המחשה: shutterstockצילום המחשה: shutterstock
צילום המחשה: shutterstock
(צילום המחשה: shutterstock)
בני זוג מהאזור פנו בשבוע שעבר אל עורכת הדין זהר רון, על מנת שתכין עבורם הסכם גירושין. הסיבה: "במהלך הניקיונות לקראת חג הפסח, הבעל גילה את טלפון הבגידות של אשתו".
בני הזוג שומרי המצוות, אשר נשואים זה שנתיים, החליטו לאחרונה ללכת איש איש לדרכו ולסיים את נישואיהם. זאת לאחר שבמהלך הניקיונות לקראת חג הפסח, גילה הבעל כי אישתו אינה מקיימת את הדיבר השביעי "לא תנאף", עת מצא את הטלפון הסודי שלה, בו השתמשה כדי לבגוד בו.
הבעל, תלמיד ישיבה ירא שמיים, סיפר לעורכת הדין את השתלשלות האירועים. לדבריו, כחלק מההכנות לקראת חג הפסח הוא החליט להפתיע ולשמח את אשתו ולכן, בשעה שעמלה רבות על ניקיון ביתם המשותף, לקח האיש את המכונית שלה לניקוי חיצוני ופנימי.
במהלך הניקוי הפנימי הוא שם לב לכך שהשטיח ליד מושב הנהג מונח בצורה קצת עקומה ויש בו בליטה חשודה. כאשר הרים את השטיח, גילה להפתעתו מכשיר טלפון נייד, שאינו מוכר לו, מונח תחתיו.
עורכת הדין זהר רון. צילום: באדיבות עו"ד רוןעורכת הדין זהר רון. צילום: באדיבות עו"ד רון
עורכת הדין זהר רון. צילום: באדיבות עו"ד רון
(עורכת הדין זהר רון. צילום: באדיבות עו"ד רון)
האיש הסתקרן לנוכח המכשיר והחליט להציץ בהודעות, אך אז גילה לדאבונו עשרות רבות של הודעות זימה לוהטות בין אשתו לבין אדם אותו כינתה ״חיימשלי״, כינוי אשר עד לאותו הרגע, היה בטוח כי הוא היחיד שזוכה לו.
אך למרבה הפלא, לא ההודעות ולא תוכנן היו קשורות אליו. סקרנותו של האיש גברה עליו והוא המשיך לעיין בהודעות, מלבד הודעות הזימה הרבות אליהן נחשף, גילה האיש לתדהמתו הרבה כי למעשה שיעורי התורה, שאשתו סיפרה לו שהיא לכאורה פוקדת פעמיים בשבוע, היו רק סיפור כיסוי לפגישות הסודיות עם המאהב שלה.
עוד סיפר האיש, כי לאחר שגילה את ההודעות ותוכנן, החליט להתקשר מהטלפון שמצא ל"חיימשלי" ולהתעמת עם מי שיענה לו מהעבר השני, יהיה אשר יהיה. אך בטרם הספיק להוציא הגה מפיו, שמע מעברו השני של הקו קול גברי שאמר: "אהובתי אני מחכה לך בצימר הקבוע שלנו בג׳קוזי מחר בערב".
עורכת הדין זהר רון מוסיפה כי "הבעל המסכן תיעד את כל ההודעות שמצא והקליט את השיחה עם 'חיימשלי' וכאשר שב לביתו, לקח עמו את הטלפון שמצא ושאל את אשתו לפשר הדברים. האישה הנבוכה התוודתה על הרומן הסוער וטענה כי היא שמחה שכעת האמת יצאה לאור, מכיוון שכבר תקופה היא מעוניינת להתגרש ממנו, אך לא יודעת איך לספר לו על כך".
בעקבות הדברים, הגיעו השניים אל עורכת הדין על מנת לערוך הסכם גירושין ולחלק את הרכוש המשותף. לדברי עורכת הדין זהר רון, "הנישואין של השניים תמו כבר כשהאישה מצאה אהבה חדשה, ועכשיו התהליך יקבל גם אישור רשמי באמצעות גט. אין טעם להישאר בנישואי שקר, חיים רק פעם אחת ואם אין יחסי אמון ואהבה בין הצדדים חבל סתם למשוך את הזמן ולהישאר נשואים".
הסכם הגירושין בין הצדדים עתיד להחתם בזמן הקרוב.