ראש עיריית הוד השרון, אמיר כוכבי ממשיך באיוש וארגון מחדש של הפקידות הבכירה בעיריית הוד השרון. לפני כחודש זומן סמנכ"ל חינוך תרבות, נוער ורוווחה בעיריית הוד השרון, אבי קמינסקי, לשימוע לפני פיטורים. הרקע: איוש וארגון תפקידים במסגרת היערכות העירייה לאחר הבחירות. כלומר, התוויה ומימוש האג'נדה של ראש העירייה הנבחר אמיר כוכבי.
צילום: פייסבוק פרטיצילום: פייסבוק פרטי
צילום: פייסבוק פרטי
(צילום: פייסבוק פרטי)
קמינסקי שכר עורך דין לקראת השימוע ודחה את טענות העירייה על איוש וארגון מחדש של משרות אמון, כאשר עיקר טענתו, כפי שנודע לנו מגורמים במערכת, היא העובדה שהוא מינוי מקצועי ולא פרסונלי של ראש העירייה הקודם, חי אדיב. קמינסקי גם ביקש לדחות את השימוע במספר ימים. בקשתו התקבלה והוא עתיד להגיע לשימוע בימים הקרובים.
כזכור, אבי קמינסקי היא איש חינוך מוערך מאוד על ידי הגורמים המקצועיים בעולם הפדגוגיה והחינוך. את דרכו המקצועית בניהול הוא החל כמנהל אגף החינוך בעיריית ראש העין שם לראשונה בתחום כהונתו קיבלה העירייה פעמיים את פרס החינוך הארצי. לאחר מכן הוא עבר לנהל את מינהל החינוך והתרבות בעיריית אשקלון. ראש העירייה, חי אדיב, ביקש מקמינסקי להגיע להוד השרון ולהתמנות לתפקיד סמנכ"ל חינוך, תרבות, נוער ורווחה, ובכך להיות ממונה על אגף החינוך כולו. הבאתו של קמינסקי הוכיחה את עצמה והוד השרון החלה לקבל פרסי חינוך ארציים ולהוביל את אזור השרון בזכאות לבחינות הבגרות.
מאבי קמינסקי נמסר בתגובה: "מעדיף לא להתייחס לדברים".
מעיריית הוד השרון נמסר: "איננו נוהגים להתייחס בתקשורת בכל הקשור לכח אדם בעירייה".