אבל כבד נפל על הוד השרון עם הוודע היום (חמישי) על פטירתה של נועה ליפשיץ שקד בת ה-37 לאחר שסבלה מדימום פנימי במהלך הריונה. ליפשיץ-שקד, בת 37, אימא לתאומות בנות 3 ובהיריון בשבוע 36, מתה היום (חמישי) בבית החולים איכילוב בתל אביב, לאחר שסבלה מדימום פנימי. הרופאים יילדו את העובר בניתוח קיסרי אך הוא לא שרד ונפטר במהלך הלילה.
1 צפייה בגלריה
נועה ליפשיץ שקד ז"ל
נועה ליפשיץ שקד ז"ל
נועה ליפשיץ שקד ז"ל
(צילום: באדיבות המשפחה)
קראו גם >>>
מבית החולים נמסר: "המנוחה, תושבת הוד השרון, הובלה בתחילה לבית החולים מאיר בכפר סבא על ידי אביה, אח חדר ניתוח במקצועו, מעורפלת הכרה עם דימום פנימי קשה מאוד. לאחר עצירת הדימום והחייאה בחדר הניתוח, נשלח צוות מבית החולים איכילוב שחיבר אותה למכונת לב ריאה (אקמו) והיא הועברה במצב קריטי ליחידה לטיפול נמרץ כללי באיכילוב.
"לצערנו, חרף מאמצי הרופאים, כולל שני ניתוחים מורכבים להצלת חיים, נועה נפטרה לפני שעות בודדות. גם התינוק נפטר בפגיה של בית החולים מאיר במהלך הלילה".
משפחתה של נועה ז"ל ביקשה למסור: "נועה הייתה אימא מופלאה ללני ולורי, נשואה באהבה ענקית לעידו, אחות אהובה ללילך והבת הכי מסורה בעולם להורים שלה ציפי וזאביק. נועה חתרה למצוינות בכל דבר שנגעה ועם יושרה והגינות יוצאת דופן. היא הייתה אישה מוכשרת ומבריקה עם שמחת חיים גדולה. בשעה קשה זו למשפחתנו, אנו מבקשים להודות לצוותים הרפואיים באיכילוב ומאיר על שנלחמו ללא פשרות על חייה ועל חיי התינוק. אנו נזכור ונאהב אותה לעד, נמשיך את מורשתה ונגדל את בנותיה באהבה גדולה".