ויכוח במסעדה שהסלים לתקיפה: המשטרה הגישה כתב אישום נגד החשוד, יאיר כהן (37) תושב הרצליה, בגין אירוע בריונות ותקיפה על רקע ויכוח במטבח שהתפתח בין השניים, ואף פרסמה תיעוד של המקרה.
2 צפייה בגלריה
תום לוי והתקיפה בחניון
תום לוי והתקיפה בחניון
תום לוי והתקיפה בחניון
(צילומים: דוברות המשטרה, מסך)
על פי הודעת המשטרה, בתאריך ה-19/3 בתל אביב התפתח ויכוח בין מנהל מטבח בחברת קייטרינג לבין השף, על רקע הערות השף על הגשת האוכל ואף דחף את השף ואמר לו 'אני לא עובד אצלך', 'אתה איש מת'.

2 צפייה בגלריה
תום לוי
תום לוי
תום לוי
(צילום מסך: רשת)

על פי כתב האישום, החשוד בערב אותו היום של הויכוח אשר התפתח במטבח, הגיע על אופנוע לבניין של השף (הקורבן) וארב לו בחניון תוך שהוא עוטה מסכת פורים על פניו.
כאשר יצא הקורבן לחניון, החשוד תקף אותו באמצעות הקסדה כאשר הכה מספר פעמים בפניו של הקורבן ובעט בגופו עד אשר נפל ואיבד את הכרתו, לאחר מכן החשוד נמלט תוך שצעק 'פורים שמח'.


לאחר כ- 20 דקות החשוד חזר לחניון מכיוון שהטלפון שלו נפל על הרצפה תוך כדי התקיפה, כאשר ראה שהקורבן איתר את הטלפון, הניף את הקורבן באוויר והטיח אותו ברצפה והחל לחנוק ולדרוש את הטלפון חזרה. חטף את הטלפון ונמלט שוב.
מיד עם קבלת האירוע, שוטרי תחנת יפו פתחו בחקירה ובפעולות לאיתור החשוד ועצרו אותו. כאמור, החשוד תושב הרצליה בן 37 שהועבר לחקירה בתחנת המשטרה.

קראו גם:

בסיומה של החקירה, הגישה יחידת התביעות של מחוז ת"א כתב אישום נגד החשוד.
מהמשטרה נמסר: "משטרת ישראל פועלת בנחישות כלפי אירועי בריונות הפוגעים בתחושת הביטחון של התושבים. כמו במקרה הזה, המשטרה תמשיך למצות את כל ההליכים ותפעל ביד קשה נגד אלימות ובריונות במטרה להביא את העבריינים לדין".