מוסינזון מודל 17/16. הקבוצה עברה מתיחת פנים כוללת | צילום ארכיון: עוז מועלםמוסינזון מודל 17/16. הקבוצה עברה מתיחת פנים כוללת | צילום ארכיון: עוז מועלם
מוסינזון מודל 17/16. הקבוצה עברה מתיחת פנים כוללת | צילום ארכיון: עוז מועלם
(מוסינזון מודל 17/16. הקבוצה עברה מתיחת פנים כוללת | צילום ארכיון: עוז מועלם)
העונה שעברה של מוסינזון הוד השרון הייתה לא פחות מהיסטורית. הצלע הרביעית והחלשה יותר של מרובע החזקות של הכדורעף הישראלי (יחד עם מטה אשר/עכו, מכבי תל אביב והפועל כפר סבא), הצליחה ליצור סנסציה, להדיח את האלופה מטה אשר/עכו בחצי הגמר ולנצח את המשחק הראשון של גמר ליגת העל בכדורעף. אלא שאז נגמרו הניסים, מכבי תל אביב ניצחה את שלושת המשחקים הבאים וזכתה באליפות.
העונה, לאחר שאיבדה את שני נכסיה הגדולים ביותר, הזרים קווין פוייר הגרמני ופליפה מריאנו הברזילאי, ולאחר שהחזירה הביתה את האלופים הטריים, יוחאי דדון וגיא אביגדורוב, קשה מאוד להעריך את כוחה של הקבוצה. הקבוצה של המאמן הצעיר עדי גורן צירפה בינתיים רק זר אחד, ג'ייקוב הוקל הסלובקי, וכבר הערב תצטרך להתמודד מול אחד הכוחות החזקים בליגה. המוסר שון קסל, החוסם גיא גוטמן והקבלן ז'ניה דניסוב, ששיחקו בקבוצה בעונה שעברה יחלמו שוב לעשות את הבלתי ייאמן, כשאת שאר הסגל משלימים צעירים מוכשרים שרק הזמן יגיד עד כמה הם טובים. הפרמטר האחרון יקבע לא מעט מהצלחתה הצפויה של הקבוצה העונה.
הערב (19:00, אולם בר לב בכפר סבא) תפגוש הקבוצה את הפועל כפר סבא המתחדשת לדרבי שרוני סופר פיקנטי שיאפשר לקבל פרספקטיבה על כוחה של הקבוצה. שווה להגיע.