שחייני ומאמני הפועל עירוני הוד השרון | צילום: דף הפייסבוק של הפועל עירוני הוד השרון בשחייהשחייני ומאמני הפועל עירוני הוד השרון | צילום: דף הפייסבוק של הפועל עירוני הוד השרון בשחייה
שחייני ומאמני הפועל עירוני הוד השרון | צילום: דף הפייסבוק של הפועל עירוני הוד השרון בשחייה
(שחייני ומאמני הפועל עירוני הוד השרון | צילום: דף הפייסבוק של הפועל עירוני הוד השרון בשחייה)
הצלחה ענקית למועדון השחיה העירוני, הפועל הוד השרון, באליפויות המדינה לנוער ולבוגרים שהסתיימו בשבוע שעבר. המועדון זכה בסגנות אליפות המדינה בקטגוריית הנוער והתברג שוב בין חמשת המועדונים המובילים באליפות הבוגרים המקבילה.
ההוד השרונים היו קרובים לאליפות היסטורית בנוער, אך ביומה האחרון של התחרות נדחקה האגודה למקום השני על ידי מועדון מכבים רעות. ההיסטוריה תאלץ לחכות לאליפות הבאה. ההישג בדירוג הבוגרים לא פחות מרשים שכן המועדון הצליח להתמקם במקום החמישי כשבתחרות השתתפו מעל ל-60 אגודות שונות.
בין השחיינים המצטיינים אפשר לציין את גל כהן גרומי, שממשיך להפגין דומיננטיות בקטגוריית גילו (עד גיל 16) ונבחר לשחיין המצטיין לגילו באליפות. איהם נאסר ששבר את השיא הישראלי לגילו במשחה ה-50 מטר גב (עד גיל 18). כמו כן בנשים הפגינו יכולת יוצאת דופן קרן אלקון לב (עד גיל 14), נעה רוזליו (עד גיל 15), נטע פורטמן רוזין (עד גיל 16), רעות שם טוב (עד גיל 14) שסיימו במקומות הראשונים במשחים בהם השתתפו. מבחינת הגברים יש לציין בנוסף את אסף פרבר (עד גיל 18) ושחר מסילתי (עד גיל 18) שזכו אף הם במדליות והוכיחו את העומק שיש לאגודה המקומית. גם קבוצות השליחים העפילו לגמרים רבים וזכו במדליות רבות.
מאמני האגודה, ניקיטה שקילינקו וזוהר גלילי, ציינו כי "המועדון מצוי בצמרת השחייה הישראלית כשקבוצת שחייני העילית של המועדון היא הקבוצה הטובה בארץ מבין כלל אגודות השחייה בישראל, דבר שקל להוכחה לנוכח איכות תוצאות השחיינים בניקוד הבילאומי שהנו סובב סביב ה-700 נקודות, שחיינים רבים בלטו בהישגיהם וזו ללא כל ספק תוצאה של עבודה קשה".