ג'ורדן וושינגטון. פציעתו מהווה מכה גדולה לקבוצה | צילום: עמי עוואד, מכבי הוד השרוןג'ורדן וושינגטון. פציעתו מהווה מכה גדולה לקבוצה | צילום: עמי עוואד, מכבי הוד השרון
ג'ורדן וושינגטון. פציעתו מהווה מכה גדולה לקבוצה | צילום: עמי עוואד, מכבי הוד השרון
(ג'ורדן וושינגטון. פציעתו מהווה מכה גדולה לקבוצה | צילום: עמי עוואד, מכבי הוד השרון)
האדם מתכנן - ואלוהים צוחק. ככה אפשר לתאר את העונה הנוכחית של מכבי הוד השרון בליגה הלאומית. זה התחיל בפציעות כרוניות של מי שהיה אמור להיות הרכז הפותח של הקבוצה, אילן ברקוביץ', המשיך בחוסר התאקלמות של מי שהיה אמור להיות אחד מהבאנקרים השנה, שון דניאל, ואז לפני כחודש הגיעה גם פציעתו של שי בסיס, מחליפו של ברקוביץ' שנמצא בעונה טובה. אבל לנאחס שקרה במחזור האחרון מול הפועל חיפה (63:85 למקומיים בביתם), אף אחד לא ציפה. הסנטר ג'ורדן וושינגטון, אחד השחקנים הטובים של הקבוצה העונה, אם לא הטוב שבהם, נקע בחומרה את קרסולו. הוא יעדר לפחות כחודש, כשמדובר למעשה בחודש קריטי במיוחד עבור מאמצי הקבוצה להעפיל לפלייאוף העליון.
במקביל, עמית עבו (18, 1.80 מ'), אחד הכשרונות הבולטים בכדורסל הנוער הישראלי שהיה אמור להחליף את בסיס כרכז הפותח, טרם קיבל את השחרור מקבוצתו הפועל אילת, ועל כן עדיין לא יכול להשתתף במשחקי הקבוצה. הזמן מתחיל לאזול עבור קבוצת הכדורסל המקומית, ואלא אם יקרה משהו יוצא דופן והתעלות של השחקנים שנותרו בריאים, קשה להאמין שהקבוצה תוכל לשחזר את ההישג של העונה שעברה.
ביום שלישי הקרוב (19:30, עתידים) תארח הקבוצה את הפועל ר"ג/גבעתיים מהמקום השביעי, במשחק קריטי להמשך הדרך. נכון לעכשיו הוד השרון מפגרת ב-2 נקודות אחרי רעננה ור"ג/גבעתיים הממוקמות במקומות השביעי ושמיני מהם מעפילים לפלייאוף.