איחוד יוצא דופן בפוליטיקה המקומית: סגן ראש עיריית הוד השרון חיים שאבי, שהפך להפתעת הבחירות האחרונות אחרי שרץ ברשימה עצמאית שזכתה לשני מנדטים, וממלא מקום ראש העירייה יגאל שמעון, שהיה ברשימתו של חי אדיב, החליטו לרוץ ברשימה משותפת בבחירות הקרובות.
"החזון פשוט - עירייה למען התושב". שמעון (מימין) ושאבי, צילומים: אלבום פרטי ויוגב עמרני"החזון פשוט - עירייה למען התושב". שמעון (מימין) ושאבי, צילומים: אלבום פרטי ויוגב עמרני
"החזון פשוט - עירייה למען התושב". שמעון (מימין) ושאבי, צילומים: אלבום פרטי ויוגב עמרני
לטענתם, שיתוף הפעולה האינטנסיבי ביניהם במהלך הקדנציה האחרונה הוכיח כי "עבודה משותפת בינינו היא דבר מבורך מאוד לתושבי העיר".
על פי ההסכם, שאבי יעמוד בראש הרשימה ואילו שמעון יתייצב במקום השני. בשני המקומות הבאים, הריאליים לדעתם של השניים, יוצבו דמויות משמעותיות מחיי הקהילה בעיר שעדיין לא ניתן לחשוף את שמם.
"אני חושב שאיחוד עם חברי לדרך יגאל שמעון הוא דבר מאוד מבורך לעיר", אמר שאבי למיינט הוד השרון. "אני לא אומר את זה מתוך תקווה או ציפייה שכך יהיה הדבר, אלא מתוך ידיעה.
"שיתפנו פעולה באופן מעורר התפעלות במהלך הקדנציה האחרונה, והבנו שאנחנו רואים עין בעין בהרבה מאוד מהנושאים שעמדו על הפרק. החזון שלנו פשוט - עירייה למען התושב. אנחנו משרתי ציבור וכאלו נמשיך להיות.
"אנחנו הכתובת לרבים מאוד שמעוניינים בשירות עירוני וציבורי, ולעיתים לא מקבלים אותו או נופלים בין הכיסאות. כולם יודעים שכשפונים ליגאל או לחיים הם תמיד שמחים לסייע ולעזור. כך היה בשנים האחרונות וכך ימשיך להיות".
פרסום ראשוני: 08:01 , 16.05.18