מתחם SOHO. צילום: קובי לחמישמתחם SOHO. צילום: קובי לחמיש
מתחם SOHO. צילום: קובי לחמיש
(מתחם SOHO. צילום: קובי לחמיש)
מתחם SOHO החדש בפולג: הוא מתחם לעיצוב הבית, הלייף סטייל והקולינריה המשלב חוויית קניה של חנויות עיצוב וריהוט לבית לצד מסעדות ובתי קפה.
על עיצוב המבנה האדריכלי יוצא הדופן של המתחם, בו השקיעו אלקטרה נדל"ן ובן אפרים בנייה וייזום כ-300 מיליוני שקלים, ניצח האדריכל רמי וימר, ששאב השראתו ממודלים אייקוניים בעולם.
הקונספט המוביל של ה-SOHO הוא מגמה המתפתחת במרכזי עיצוב לבית בשווקים בינלאומיים תוך שימת דגש על חוויה, נוחות ונגישות.
המתחם ממוקם בלב מתחם פולג, בצמוד לאיקאה ומשתרע על שטח של כ-27,000 מ"ר מתוכן 4 קומות מסחר, 4 קומות משרדים, סופרמרקט גדול ו–3 קומות חניון תת קרקעי ענק.
ה-SOHO פונה לכלל תושבי השרון והמרכז: הוד השרון, נתניה, הרצליה, רמת פולג, כפר סבא, תל אביב והאזור וכמובן לקהילת האדריכלים ומעצבי הפנים שיראו ב-SOHO בית שני עבורם.
מרכז העיצוב והבילוי החדש של נתניה SOHO. צילום: קובי לחמישמרכז העיצוב והבילוי החדש של נתניה SOHO. צילום: קובי לחמיש
מרכז העיצוב והבילוי החדש של נתניה SOHO. צילום: קובי לחמיש
(מרכז העיצוב והבילוי החדש של נתניה SOHO. צילום: קובי לחמיש)
בקומות העיצוב אפשר יהיה למצוא מותגים מובילים רבים, ביניהם: SHVIRO ריהוט גן, שמרת הזורע, אסף רהיטים, המזרונאים, יעד פרזול, Simplywood, שטיחי צמר, RIVIERA, שוורץ הום קולקשן, SIMMONS, פלאש תאורה, BRASS, חשמל נטו, pick a chair, אמבטנט, גלאמר דיזיין, עידן כורסאות, סינמה מזנוניםRepublica Italiana ועוד.
בקומת הקרקע יחכו למבקרים מגוון רחב של מסעדות ובתי קפה: לחם ארז, לנדוור, אגאדיר, טוני ווספה, NAGISA SUSHI, BIGA, FAT VINNY, ליליס פטיסרי, חומוס אהרל'ה, גלידריה EMILIA ועוד.
מתחם סוהו נתניה (צילום: evolve media)מתחם סוהו נתניה (צילום: evolve media)
מתחם סוהו נתניה (צילום: evolve media)
(מתחם סוהו נתניה (צילום: evolve media))
במתחם גם סופרמרקט גדול של רשת סטופמרקט המשתרע על שטח של כ–3,500 מ"ר ויפעל 7 ימים בשבוע עד חצות וסניף של בנק מזרחי. בקומות העליונות של המתחם ישנם 74 משרדי בוטיק מתחומים שונים: אדריכלים, משרדי עורכי דין, רואי חשבון ובעלי מקצועות חופשיים. המתחם מציע למבקריו מעל 600 מקומות חניה בחניון תת קרקעי.
לדברי יניב אפרים, מיזמי הפרויקט: "ה-SOHO מציע חווית קניה מעוררת חושים. בזכות התמהיל הברור שיצרנו בקפידה, הלקוחות ימצאו כאן אפשרויות רבות ומגוונות של מותגים מהקטגוריות המובילות בעולם העיצוב ואבזור הבית ויחד עם זאת יוכלו ליהנות מהיצע רחב של מקומות בילוי, מסעדות ובתי קפה ברמה הגבוהה ביותר. אנחנו נדאג לשמור על רמה גבוהה של איכות, שירות והנאה וה-SOHO יהיה המקום שאדריכלים, מעצבי פנים, שוחרי עיצוב וכלל הלקוחות יראו בו בית, בזכות חוויית הקנייה החדשנית, המקיפה והרחבה. הפרויקט הינו ייחודי ואינו ניתן להשוואה למתחמים אחרים. השילוב של מתחם שלם לעיצוב לצד איקאה הופך את המקום לעוגן מרכזי וייחודי בארץ. הגישה הנוחה לכביש החוף והסמיכות למחלף פולג יבטיחו את הגעתו של הציבור הרחב באופן תמידי".