מנהל הקבוצה עזרא חלף. יצליחו לצאת מהבור? | צילום ארכיון: אורן אהרונימנהל הקבוצה עזרא חלף. יצליחו לצאת מהבור? | צילום ארכיון: אורן אהרוני
מנהל הקבוצה עזרא חלף. יצליחו לצאת מהבור? | צילום ארכיון: אורן אהרוני
(מנהל הקבוצה עזרא חלף. יצליחו לצאת מהבור? | צילום ארכיון: אורן אהרוני)
כאילו לא די להם בעירוני הוד השרון בצרות שהביאה איתה העונה. חילופי מאמנים חודשיים, חילופים שחקנים אינטנסיביים, ואף לא נקודה אחת לרפואה, עתה עומדת בפני הקבוצה השרונית בעיה חדשה. ההתאחדות החליטה ללכת לקראת מ.ס. דימונה המשתתפת בגביע המדינה ודחתה את משחקה הקרוב של הקבוצה מול הוד השרון ליום שני. הבעיה? מרבית השחקנים עובדים בעבודה נוספת במשרה מלאה ויתקשו להגיע.
יש לציין, זאת העונה הגרועה ביותר של הוד השרון מזה עשורים. לאחר 13 מחזורים עומדת הקבוצה על 0 נקודות והפרש שערים של 40:5 כשהפער מהקו האדום עומד על 12 נקודות. הסיכויים אם כן שהקבוצה תשאר בליגה א' בסוף העונה, קלושים. עד עכשיו לא עזרו כל הניסיונות של הנהלת הקבוצה בראשות עזרא חלף להוציא את העגלה מהבוץ. לכל הכיף הזה, תוסיפו את חוסר ההתחשבות של ההתאחדות.
"יש לי כעס רב מאוד על ההתאחדות לכדורגל. עוזרים לכל הקבוצות האחרות ואותנו דופקים", אמר עזרא חלף, מנהל הקבוצה. "בינתיים אני מנסה לשכנע את השחקנים שיקחו יום חופש מהעבודה שלהם. אני מנסה לראות איך אוכל לפצות אותם בשביל שיבואו. יש לי גם חיילים, לא כולם יכולים להשתחרר למשחק", הוסיף חלף שמקווה שהקבוצה תצליח להשתתף במשחק גם במחיר של סגל מאוד חסר.